Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 594 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Asistentka
reality@samorin.com
+421948790082

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Lukratívne obchodné priestory v Šamoríne na prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Šamorín
Ulica
Cintorínska
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
155 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
30.11.2022
Aktualizované
30.06.2023
Cena 0,00 €/mes.
Asistentka Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421948790082

Popis nehnutelnosti

V Šamoríne na lukratívnom mieste sú na prenájom praktické obchodné priestory na okraji centra mesta. Nachádzajú sa na prízemí budovy Carlo Centrum na križovatke Veternej a Cintorínskej ulice. Veľkosť celého objektu je 155 m2. Dispozičné riešenie ponúka jeden veľký obchodný priestor, ktorý zaberá takmer polovicu celej výmery, päť menších miestností + kuchynka s jedálňou a toaletami. Priestor je vhodný predovšetkým pre bankové, finančné, prípadne telekomunikačné služby. Výhodná poloha zaručuje dobrú dostupnosť pre klientov, nielen peši, ale aj autom.  Priestor je voľný od 1. marca 2023 a cena je k dispozícii v realitnej kancelárii. Pri podpise zmluvy sa platí mesačné nájomné dopredu, depozit a provízia pre RK vo výške mesačného nájmu. Dobrá možnosť parkovania v okolí priestoru nájmu. K benefitom ponuky patrí predovšetkým dobrá lokalita, neďaleko centra mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou.  

Cena: v RK

Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 21 ročnou praxou! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Martin Augustín, kontakt na makléra: 0903 772 747 alebo na kanceláriu 0948 79 00 82, e-mail: reality@samorin.com www.samorin.com, www.byvanie.com