Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Skladový priestor na prenájom

Rovinka, Železničná Arrow

PRENÁJOM 4 izbový RD Bratislava Strojnícka EXPIS REAL

Ružinov, Strojnícka Arrow

Prenájom/odstúpenie – Atraktívny vybavený ateliér , salón krásy, kaderníctvo, bývanie – BA II Ružinov

Ružinov, Prievozská Arrow

PRENÁJOM | Celá budova TESLA HOUSE OFFICES, Ružinov, 376m2

Ružinov, Teslova Arrow

Predaj - Historický objekt v Starom meste - BA I. TOP PONUKA!

Staré Mesto, Staré mesto Arrow