Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 621 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.Zuzana Augustínová
reality@samorin.com
00421905335997

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom jednoizbového bytu s predzáhradkou za dobrú cenu

Typ
Prenájom
Mesto
Šamorín
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
22 m2
Celková plocha
22 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
30.06.2022
Aktualizované
02.08.2022
Cena 300,00 €/mes.
Mgr.Zuzana Augustínová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 00421905335997

Popis nehnutelnosti

V Šamoríne, časť Mliečno je na prenájom čiastočne zariadený jednoizbový byt s predzáhradkou. Výmera bytu je 36 m2 a predzáhradky cca. 16 m2. . Mesačný nájom bez elektriny je 300 €/mesiac pre jednu osobu a 350,-  €/mesiac pre dve osoby. Nájomca si navyše prihlási elektrinu na svoje meno. V byte ostáva kompletná kuchynská linka s elektrickým sporákom. V kúpeľni je vaňa a toaleta + v byte ostávajú dve vstavané skrine.  Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí jeden mesiac nájomného dopredu, provízia pre RK a depozit vo výške jednomesačného nájmu.

Cena: 300,- Eur/mes. + elektrina

Maklér pre danú nehnuteľnosť: Bc. Martin Augustín 0903 77 27 47

Všeobecné informácie: 0948 790 082 

e-mail: reality@samorin.com

www.samorin.com, www.byvanie.com