Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Tóth
info@realityusmev.sk
908153937

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Hlboká/Šamorín, 3 izbový byt na prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Šamorín
Ulica
Hlboká
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
80 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
18.02.2020
Aktualizované
26.03.2020
Cena 500,00 €
Lukáš Tóth Reality Ùsmev s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Reality Úsmev ponúka na prenájom priestranný 3 izbový byt o rozlohe 80 m2 na Hlbokej v Šamoríne. Dispozícia : vstupná chodba, priechodná obývacia izba, kuchyňa spojená s jedálňou (vstavané spotrebiče), toaleta, kúpeľňa s vaňou (práčka), spálňa s balkónom, spálňa č. 2., k bytu prislúcha aj parkovacie miesto. 3. podlažie V celom byte sú laminátové podlahy, byt okrem spotrebičov nie je zariadený. cena nájmu pre 2 dospelé osoby je 500 eur vrátane energií cena nájmu pre 3 dospelé osoby je 550 eur vrátane energií cena nájmu pre 4 dospelé osoby je 600 eur vrátane energií pri nasťahovaní sa platí depozit vo výške 1000 eur, ktorý je po ukončení nájmu vratný PROVÍZIU NEPLATÍTE ! Byt je voľný ihneď, dlhodobý prenájom (min. na rok) Bližšie informácie a obhliadky 0908 153 937