Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 244 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Tóth
info@realityusmev.sk
908153937

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Gazdovský rad/Šamorín/garsónka na predaj

  • Byty, Predaj, Dunajská Streda, Šamorín | pic. 1
  • Byty, Predaj, Dunajská Streda, Šamorín | pic. 2
  • Byty, Predaj, Dunajská Streda, Šamorín | pic. 0
  • Byty, Predaj, Dunajská Streda, Šamorín | pic. 1
  • Byty, Predaj, Dunajská Streda, Šamorín | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Šamorín
Ulica
Gazdovský rad
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
29 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
09.10.2020
Aktualizované
23.10.2020
Lukáš Tóth Reality Ùsmev s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Reality Úsmev ponúka na predaj garsónku na Gazdovskom rade v Šamoríne. Bytový dom prešiel rekonštrukciou (Zateplenie). Ide o 4 podlažný bytový dom bez výťahu byt sa nachádza na 4.p rozloha 29 m2 dispozícia: vstupná chodba (šatník), kúpeľňa s vaňou a toaletou, obývacia izba so spacím kútom, kuchyňa spojená s jedálňou, v suteréne pivnica. interiér bytu je v zachovalom stave, nové plávajúce podlahy, plastové okná cena bytu 58.000 Eur v prípade vážneho záujmu dohoda možná cena zahŕňa aj províziu a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti v prípade financovania kúpy bytu prostredníctvom hypotekárneho úveru úver vybavíme za vás bližšie info telefonicky alebo na osobnej obhliadke 0908 153 937 /Tóth zabezpečenie bezpečných obhliadok počas COVID 19 samozrejmosťou SLEDUJTE NÁS AJ NA FACEBOOKU A NA iNSTAGRAME