Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
380 961 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michaela Ngová
ngova@karinpartners.sk
0915 475 895

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DOBROHOŠŤ | 5 izbový dom s bazénom, v okolí Šamorína | 440m2

Typ
Predaj
Mesto
Šamorín
Ulica
Dobrohošť
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
133 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
5
Pridané
04.04.2024
Aktualizované
14.06.2024
Michaela Ngová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0915 475 895

Popis nehnutelnosti

Blízkosť Bratislavy, príjemná prechádzka v galérii Danubiana, návšteva rezortu X-BIONIC SPHERE, či odreagovanie v golfovom rezorte Golf Club Welten - Báč. Rodinný dom svojou polohou v obci Dobrohošť ponúka v okolí mnoho zaujímavých miest. Novým majiteľom spríjemnia chvíle, strávené mimo svojho nového bývania.
Dom so záhradou je jednoznačne rodinnou oázou pokoja. V záhrade dominuje dizajnový 16 metrov dlhý plavecký bazén, pri ktorom je predpripravená miestnosť na saunu i s oddychovou časťou. Predpríprava na pergolu zas zaistí pohodlné zastrešené, záhradné sedenie.

RODINNÝ DOM, DISPOZÍCIA:
Úžitková plocha domu je 133m2, predáva sa čiastočne zariadený. Kolaudácia rodinného domu prebehla v roku 2022.
Vstupná chodba, obývací priestor s prechodom na terasu a záhradu, kuchynská časť, hlavná spálňa s kúpeľňou, 5 izieb, 3 kúpeľne, technická miestnosť, garáž.

POZEMOK, DISPOZÍCIA:
Celkový pozemok je o veľkosti 440m2.
Záhrada so zavlažovaním, bazén, miestnosť na saunu spolu s oddychovou miestnosťou, pivnica – pod saunou, vlastná studňa, predpríprava na pergolu, terasa o výmere 31m2.

VYBAVENIE:

kuchynská linka NAFEKT
spotrebiče Whirlpool
príprava na exteriérové žalúzie
tepelné čerpadlo, 300L bojler
kanalizácia
štrková jama na vypúšťanie bazéna

VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI:

dom v cene bytu
po zakúpení ihneď bývate
dozariadenie podľa vlastných predstáv
súkromie a zároveň ľahká dostupnosť do Bratislavy
priateľské, susedské okolie

PARKOVANIE:
Súkromné parkovacie miesta vo dvore a v garáži.

MESAČNÉ NÁKLADY: 150€

LOKALITA: Dobrohošť je vhodným miestom pre klientov, ktorí hľadajú zmenu a túžia po kľudnom bývaní s ľahkou dostupnosťou do hlavného mesta. Obec sa rozprestiera medzi starým korytom Dunaja a jeho novovybudovaným umelým kanálom, cca 20 km južne od Bratislavy. Región je čoraz častejšie vyhľadávaný, predovšetkým kvôli vodnej turistike/Divoká voda Čuňovo a rekreácii, čomu zodpovedajú i investície do budovania infraštruktúry. Známy Golf Club Báč je vzdialený od obce len 7km a vyhľadávaná galéria Danubiana 13km. Veľkým bonusom obce je už začatá výstavba slovensko-maďarského cyklomosta Dobrohošť – Dunakiliti. Most prepojí Malý Žitný ostrov na Slovensku a Szigetköz na maďarskej strane a stane sa súčasťou riečnej cyklotrasy EuroVelo 6. Slovensko sa tak napojí na európsku cyklomagistrálu.