Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 902 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903 641 632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný podpivničený rodinný dom - Šalgovce,12km od Piešťan

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Šalgovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
6
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
29.09.2018
Aktualizované
01.03.2021
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0903 641 632

Popis nehnutelnosti

176383 - Ponúkam na predaj starší 5 izbový rodinný dom v pôvodnom, ale udržiavanom stave, ktorý sa nachádza na pozemku o ploche 800m2 v obci Šalgovce, 8km od kúpeľného mesta Piešťany a 17km od Hlohovca. Rodinný dom je trojpodlažný, podpivničený, samostatne stojaci a s úžitkovou plochou  cca 200 m2 + suterén 90m2. Dom bol postavený z kvádrov, stropy železobetón, podlahy v chodbách, kúpeľniach a WC sú betónové s dlažbou, všetky ostatné izby majú drevené parkety. Okná sú pôvodné dvojité drevené. Kúrenie je riešené buď kotlom na tuhé palivo, alebo plynovým kotlom,ohrev TÚV elektrickým bojlerom. V suteréne sa nachádza garáž, kotolňa, priestor pre vodáreň a miestnosť slúžiaca ako skladový priestor. Na streche domu prebehla v roku 2008 rekonštrukcia. Dom je priestranný, svetlý a suchý, vetraný, v zime  temperovaný, bez vážnejších statických porúch. Vedľa domu v zadnej časti dvora je šopka, za domom je záhrada. Dom je napojený na elektrinu 220/400 V, vodu(po vodomernú šachtu), studňu a plyn, odkanalizovanie je do žumpy. Nehnuteľnosť je možné zrekonštruovať podľa vlastných predstáv, alebo upraviť na dvojgeneračný dom. Parkovanie je v garáži a taktiež vo dvore za bránou. Dohoda na cene možná pri obhliadke!!

Cena: 69 990 €

Viac informácii Vám poskytneme na tel. č. 0903 641 632 alebo mail adrese filkas@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy " " Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky