Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 448 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Marian Gergeľ maklér
Ing. Marian Gergeľ
marian.gergel@lexxus.sk
+421 917 633 001

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj, zrekonštruovaný bungalov pri rieke s veľkým pozemkom

Typ
Predaj
Mesto
Šaľa
Ulica
Nábrežná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Celková plocha
100 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
07.08.2020
Aktualizované
16.10.2020
Ing. Marian Gergeľ LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 633 001

Popis nehnutelnosti

Na predaj, pokojný a zrekonštruovaný bungalov lokalizovaný na tichej ulici rodinných domov, Nábrežná ulica, v centrálnej zóne mesta Šaľa. Príjemný rodinný dom v kvalitnom a plne funkčnom stave po cca 9 ročnej prestavbe a rekonštrukcii okrem strechy, s obytnou plochou cca 100 m2 je situovaný na grandióznom pozemku o celkovej výmere až 1403 m2 bez obmedzení s možnosťou výstavby, z toho zastavaná plocha je viac ako 500m2, a svojim pôdorysným tvarom dodáva súkromie a relax ohraničujúci zátiším s ihličnanmi a ovocnými stromami so záhradnou úpravou. Dom ponúka intuitívne riešenia pre praktický život. Na prízemí sa nachádza vstupná hala s kúpeľňou a samostatnou toaletou, vstupom do obývacej izby a obytnej kuchyne. Z ktorej je prechod do priestrannej zadnej spálne s výhľadom do pred záhrady. Rozľahlá zadná záhrada ponúka pokoj a príjemný výhľad do zelene. Samozrejmosťou domu je plynový kotol na vykurovanie, kvalitné drevené eurookná, bezpečnostné vstupné dvere, či nove vnútorné a vonkajšie omietky, nove rozvody plynu, vody a odpadu, elektriky, kúrenia. Na pozemku je funkčná studňa. Parkovanie je zabezpečené pre domom alebo pri dome na pozemku. Unikátna poloha domu v blízkosti rieky Váh, lesa či hrádze dodáva tejto ponuke jedinečnosť, pri ktorej tiež oceníte množstvo príležitostí na zdravú prechádzku či aktívny relax. Sympatická lokalita spájajúca pokojný rodinný život a ruch mesta s dobrým dopravným napojením ponúka pohodlné bývanie i pre náročnejších klientov. Šaľa je okresné mesto kde aj nestor slovenskej architektúry M.M. Harminec zanechal svoju výraznú stopu projektanta. Medzi ďalšie dominanty mesta patrí Renesančný kaštieľ podľa architekta z Milána, alebo kostol Svätej Margity, či množstvo sôch a súsoší. Prirodzenou súčasťou mesta je kompletná občianska vybavenosť ako napríklad, divadlá, kino, materské či základne školy, obchodný dom a miesta na zábavu či reštaurácie všetko vo Vašej dostupnosti.. TOPPONUKA