Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
309 009 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Radek Ivanič
radek.ivanic@gmail.com
904690914

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predám 3-izb. byt v Šali

  • Ponuka je bez obrázkov.

Typ
Predaj
Mesto
Šaľa
Ulica
Kukučínova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
63 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
24.06.2016
Aktualizované
24.06.2016
Radek Ivanič Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

Ponúkam na predaj 3 - izbový byt, ktorý prešiel v roku 2011 kompletnou rekonštrukciou. Byt sa nachádza v centre mesta v novozateplenom a zrekonšruovanom tehlovom 4- poschodovom dome na 2. poschodí. Rozloha bytu s balkónom je 63 m2. Dom má zrekonštruované vchody a nové stupačky. Za domom je množstvo parkovacích miest a veľký park s množsvom zelene. V celom byte sú nové plastové okná, v izbách plávajúce podlahy/dlažba/drevené lakované parkety, nové vstupné bezpečnostné dvere zn. Porta Doors, nové drevené interiérové dvere so zárubňami zn. Porta Doors. Byt je kompletne prerobený – nové murované bytové jadro, nové elektrické medené káble v celom byte, nová kanalizácia a plyn. Bytové jadro je murované (kúpelňa je spojená s WC). K bytu prináleží novozrekonštruovaný balkón a pivnica. Mesačné nájomné je vo výške cca 130 Eur. Odporúčam! Výhody tohto bytu sú: - kompletná, kvalitná rekonštrukcia, - byt je slnečný, presvetlený a veľmi útulný, - byt sa nachádza v centre mesta, 200 m od pešej zóny, - dostatok zelene, - množstvo parkovacích miest, - príjemní susedia.