Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 823 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom výrobné a skladovacie priestory, Šajdíkove Humence

Typ
Prenájom
Okres
Senica
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
300 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
8
Pridané
08.03.2018
Aktualizované
25.02.2020
Cena 3,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom komerčné priestory v obci Šajdíkove Humence (9 km od Senice). Rozloha priestoru je 300 m2. V súčasnosti fungujú ako stolárska dielňa a sklad, no dajú sa využiť na akýkoľvek účel. Je tu vlastné vykurovanie, alarm, internet. Súčasťou je plne vybavená kancelária a reprezentačné výstavne priestory. K budove prislúcha garáž a spevnené plochy na vonkajšie parkovanie. Areál je oplotený a strážený nonstop, 24 hodín denne. Jestvuje možnosť rozdeliť priestory na menšie celky a prenajať ich jednotlivo odlišným subjektom. Predmetný objekt je napojený na vodu a elektrinu. Odpad riešený formou septiku. Funkčná kuchynka, sprcha, WC. Súčasťou vybavenia sú požiarne hydranty a rolovacia brána. Jedná sa o areál bývalého družstva v centre obce. Jeho rekonštrukcia stále prebieha, začala v roku 2009. Prislúchajúci pozemok má rozlohu 3000 m2, je vysporiadaný. Plyn tu nie je. Kúrenie je ústredné, na tuhé palivo (rozvody, radiátory). Objekt sa dá prenajať ako prevádzka - funkčné stolárstvo. Cena je dohodou - podľa počtu prenajatých priestorov - alebo: 3 EUR / m2 / mesiac. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. 0944 328 264.