Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 762 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj priestranný 3 izbový 78 m2 plne zrekonštruovaný byt s loggiou Sabinov Puškinova

Typ
Predaj
Mesto
Sabinov
Ulica
Puškinova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
80 m2
Celková plocha
78 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
19.09.2023
Aktualizované
19.09.2023
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj byt po kompletnej rekonštrukcii. Nachádza sa na ulici Puškinova v Sabinove na štvrtom poschodí. Priestranný byt ostáva k dispozícii pre budúceho kupujúceho vrátane vstavaných spotrebičov v kuchynskej linke - chladnička s mrazničkou, umývačka riadu 60 cm, digestor, vstavaná elektrická rúra, vstavaná mikrovlnka. Vstupná chodba je nadštandardne veľká, pri bezpečnostných vstupných dverách je veľká 3 dverová vstavaná skriňa s posuvnými dverami a zrkadlom, ktorá vedie do haly a z nej do 3 samostatných izieb a kuchyne. V predsieni po ľavej strane sa nachádza murované jadro, kde je kúpeľňa s vaňou, umývadlo, skrinka, WC je oddelené. V hale sú prípojky na práčku a sušičku a dostatok priestoru na dodatočný úložný priestor - skrinky, police a tiež je to Kuchyňa je veľká, je v nej dostatok priestoru na jedálenský stôl, spotrebiče sú vstavané. V kuchynskej linke je dostatok priestoru na varenie, a taktiež veľa úložného priestoru na všetko potrebné. Z kuchyne prvými vstupnými dvermi vchádzame do izby s loggiou (predtým spálňa, teraz detská izba). Druhá izba je spálňa so vstavanou skriňou po celej šírke izby, tretia je nadštandardne veľká obývačka s rozmermi 3,9 x 5 metrov. Zmestí sa tam pohodlne aj veľká gaučová súprava, konferenčný stolík, skrinková zostava, a aj tak zostáva dosť priestoru na pracovný kútik. Obhliadka možná po dohode kedykoľvek, uvoľnenie bytu do mesiaca od uhradenia celej kúpnej ceny. Tento byt z hľadiska jeho polohy - obchody, ZŠ, MŠ, lekári, MHD jednoznačne odporúčam. Mesačné náklady pre 4 osoby 220 €. Byt môže ostať čiastočne zariadený. Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414.