Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

NA PREDAJ 2 izbový byt v Sabinove, ulica Nezabudova

Sabinov, Nezabudova Arrow

REZERVOVANÉ- PEKNÝ 2-IZBOVÝ BYT S LODŽIOU NA PREDAJ, SID.2, PREŠOV

Prešov, Levočská Arrow

TEHLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ, 54 M2, SÍDL.2, PREŠOV

Prešov, 17.novembra Arrow

TEHLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S LODŽIOU,PREŠOV,PAVLOVIČOVO NÁMESTIE

Prešov, Pavlovičovo námestie Arrow

2 IZBOVÝ BYT, 44 m2, 2 LODŽIE,– PREŠOV, ARM.GEN. SVOBODU.

Prešov, Arm.gen.Svobodu Arrow