Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 269 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

S týmito tipmi sa váš interiér stane miestom, kde sa budete cítiť príjemne

Redakcia Predajprenajom.sk - 20.12.2021 - 380
Čo môže byť krajšie ako mať domov, kde sa cítite, že ste v dobrých rukách a kde si oddýchnete od stresu každodenného života? Vytvorenie pohodlia ale nie je vždy také jednoduché.

Nasledujúce tipy a triky by vám ale mohli v tejto snahe pomôcť.

Vyberte si pohodlnú paletu farieb

Farby ovplyvňujú naše pocity a rozhodujú o tom, či sa v miestnosti cítime príjemne alebo nie. Obklopte sa teda farbami, ktoré sa vám páčia. Nemusia byť v každej miestnosti rovnaké. V obývačke vždy tromfnú nadčasové zemité tóny ako béžová, horčicovo žltá, kari či nugát.

Živé farby ako citrónovo žltá alebo čerešňovočervená naopak pôsobia aktívne, inšpiratívne, vytvárajú živé prostredie, a preto sa dobre hodia do kreatívnych kútov, ako je domáca pracovňa.

Myslite na pohodlné svetlo

Koncept atmosférického osvetlenia je dokonalým a konečným prvkom miestnosti, v ktorej je radosť byť. V žiadnom prípade nesmie byť príliš svetlý a chladný, ale intímny a hravý s takzvanými ostrovčekmi svetla.

V každej miestnosti by ste preto mali vždy použiť viacero svetelných zdrojov s rôznou intenzitou svetla a zvoliť si napríklad stojacu lampu pri sedačke, stolovú lampu na príborník a stojacu lampu do tmavého kúta obývačky, v ktorom dominuje sedacia súprava z luxusnej koženky. Takto vytvoríte zaujímavú a príjemnú atmosféru.

Získajte teplo od nôh

Mať doma neustále studené nohy je hrôza. Určite si preto do bytu či domu zaobstarajte jeden alebo viac plyšových, mäkkých kobercov alebo kožu. Poskytujú teplo a bezpečnosť. Ale nielen to: Poskytujú vám tiež dobrú akustiku miestnosti, pretože prerušujú zvuk. Najmä vo veľkých bytoch a loftoch s obrovskými výškami miestností sú preto koberce nevyhnutné.

Použite ma dotyk jemné a mäkké materiály

Kvalitná polyuretánová pena v matraci alebo na sedačke, hrejivá deka, spomínaný koberec, vankúše alebo luxusná posteľná bielizeň. To všetko navodí pocit pohodlia v interiéri bez najmenších problémov. Naše telo vníma okolie aj hmatom, tak mu v tom, pomocou týchto materiálov, trocha pomôžte a efekt sa dostaví.

Zdroj obrázka: brizmaker/Shutterstock.com