Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Pozemok na predaj v obci Rybky, okr. Senica

Rybky Arrow

Predám poľnohospodárska pôda 7125m2, Podbranč

Podbranč Arrow

Predaj pozemku 480 m2 v Borskom Mikuláši

Borský Mikuláš, Peterská Arrow

Na predaj orná pôda, 13.954 m², Smolinské okres Senica

Smolinské, Smolinské Arrow

Predaj – Investičný pozemok za obcou Studienka – EXPISreal

Lakšárska Nová Ves Arrow

Predaj – Investičný pozemok v Borskom Svätom Jure, časť Húšky – EXPISreal

Borský Svätý Jur, Húšky Arrow