Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 560 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Buocik
peter.buocik@residence-real.sk
+421 948 145 128

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dom s garážou, pekný výhľad, Biely Potok

Typ
Predaj
Mesto
Ružomberok
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
140 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
20.07.2022
Aktualizované
20.07.2022
Cena 225 000,00 €
Ing. Peter Buocik TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 948 145 128

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária RESIDENCE ponúka zaujímavý dom v časti Ružomberka , Biely Potok. Dom môže byť využívaný na bývanie aj päťčlennej rodiny ale tiež ako chalupu na víkendové bývanie. Je však možnosť aj na prenajímanie v turistickom ruchu.
Dom je lokalizovaný na vedľajšej ulici, v tichom prostredí, na vyvýšenom mieste, odkiaľ je krásny výhľad na okolité kopce (vrch Sidorovo). Z obce vedie náučný chodník do obce Vlkolínec, chránený UNESCO a nezabudnime na lyžiarske stredisko Malino Brdo hneď za ním.
Pôvodná stavba je postavená v 90tych rokoch s postupnou rekonštrukciou ukončenou pred 7-mi rokmi. Je dvojpodlažný. Prvé podlažie je spoločenskou časťou domu, pretože je tam kuchyňa s jedálňou a dreveným schodiskom, plus vstupná chodba s malou izbou a kompletne vybavenou kúpeľňou s WC. V zadnej časti domu sú pivnica, kotolňa, dieľňa.
Druhé podlažie je spálňovou časťou domu. Nachádzajú sa tu spálňa a dve detské izby.
Celkom má teda dom 4 izby.
Dom je zateplený, s kvalitnou strechou, v zadnej časti s terasou.
Kúrenie je ústredné. Pôvodné dva kotly na elektrinu a tuhé palivo doplnil majiteľ o automaticky plnený ekologický peletkový kotol, ktorý je úplne nový. Na teplú vodu sa používa bojler (obojživelník).
Súčasťou kuchynskej linky je umývačka riadu a kombinovaný sporák el.+plyn (napojený na prenosnú bombu).
Dom je napojený na vodovod, kanalizáciu a el. energiu.
Garáž je postavená mimo domu, zapustená do svahu v dolnej časti pozemku.
Zastavaná plocha domu: 110 m2
Obytná plocha: 104 m2
Úžitková plocha: 140 m2

V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte makléra: Ing. Peter Buocik 0948145128.