Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Kakoš
jan.kakos@residence-real.sk
+421901705709

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rezervovaný! Rodinný dom na predaj, Ružomberok - Rybárpole

Typ
Predaj
Mesto
Ružomberok
Mestská časť
Rybárpole
Ulica
Malé Domky
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
80 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
24.02.2021
Aktualizované
30.04.2022
Cena 52 500,00 €
Ján Kakoš TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705709

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám ponúka na predaj rodinný dom v Ružomberku, v mestskej časti Rybárpole. V ponuke je polovica dvojdomu - na foto ľavá časť. Na ulici Malé domky je ihneď voľný rodinný domček v pôvodnom, zachovalom stave. Dispozične je riešený nasledovne: vstupná chodba, kúpeľňa s WC, z kuchyne sa vstupuje do dvoch samostaných izieb, z priechodzej obývačky sa vstupuje do tretej izby. Priestranná povala je predurčená na prípadnú rekonštrukciu, kde môžu vzniknúť ďalšie izby. Všetko je na zvážení nového majiteľa. K domu patrí aj samostatná garáž. To všetko za cenu 52.500,- eur. Pre ďalšie informácie, alebo dohodnutie obhliadky kontaktujte makléra 0901 705 709, jan.kakos@residence-real.sk.
CENA: 52.500,- eur.