Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
ADOMIS - Soták Libor
sotak@adomis.sk
0905796146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ADOMIS - predáme 5+1 izbový rodinný dom 2-podlažný,šatník,2x kúpelňa, 176m2,len 15km z Košíc cez diaľničný privádzač, obec Ruskov

Typ
Predaj
Mesto
Ruskov
Ulica
Ruskov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
176 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
09.05.2022
Aktualizované
12.05.2022
Cena 249 900,00 €
ADOMIS - Soták Libor ADOMIS, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 2-podlažný rodinný dom, s úctihodnou rozlohou úžitkovej plochy 176m2, 2 kúpeľňami, samostatným šatníkom, 5 - izbami a jednou multifunkčnou miestnosťou, tichá lokalita pôvodnej obce Ruskov, s kompletnými inžinierskymi sieťami na pozemku.

Výmera pozemku : 560m2
Tvar pozemku : nepravidelný lichobežník
Zastavaná plocha : 106m2
Užitková plocha : 176m2
Kúpelňa : 2x
Šatník samostatný : 1x

Dispozícia : 1.NP zádverie, izba, kúpelňa s vaňou, umývadlom a wc( zásobník TÚV s miestom na kotol - elektrický,plynový), kuchyňa s jedálenským sedením a výstupom na terasku, multifunkčná miestnosť, schody do 2.NP
2.NP priestranná obývačka, detská izba 2x, spálňa so samostatným šatníkom, kúpelňa 2. v predpríprave na sprchový kút, wc a umývadlo.

Predávaná nehnuteľnosť pozostáva z 2.podlaží, obvodové múry 1.NP sú z kvalitnej škvárobetónovej tvárnice hrúbky 45cm, ktoré sa v nezmenenej kvalite vyrábajú dodnes, nakoľko ide stále o veľmi kvalitné a trvácne stavebné prvky.
Táto 1. časť prešla kompletnou rekonštrukciou ukončenou v roku 2017, pri ktorej boli vymenené kompletné rozvody elektroinštalácie (svetelné aj zásuvkové rozvody, rozvody vody, odpadu, plyn končí pred domom). Celoplášťové zateplenie polystyrén 15cm, omietky štukové, stropy sadrokartón.
Podlahové dyle s pôvodnou zostavou boli nahradené novou betónnovou podlahou.
Zadná druhá časť tiež je rekonštruovaná - multifunkčná miestnosť postavená z kameňa v zadnej časti domu, obvodové múry 45cm so zateplením.
Strecha sedlová z pôvodného domu bola demontovaná a tak vznikla úplne nová kompletná nadstavba 2.NP v roku 2021, drevené trámy spevnené betónovou platňou,miestami až do hrúbky 25cm.
Na tejto platni bola postavená drevená trámová konštrukcia z hranolov 18x18cm,ktoré majú po obvode umiestnené PUR panely s hrúbkou 15cm,po oboch stranách profilovaný pozinkovaný plech s profi úpravami pre exteriér aj interiér.
Finálna fasádna omietka je zčasti už zrealizovaná.
Okenné výplne sú plastové izolačné 3 - sklo, niekde 2 - sklo.
Strešná konštrukcia pozostáva z rovnakých profilovaných izolačných PUR penových panelov s hrúbkou 15cm, pod ktorými je minerálna vlna s hrúbkou 20cm.
Kúrenie zvolili súčasní vlastníci eko, krbová piecka s dostatočným výkonom (palivo drevo, brikety, peletky) zabezpečuje teplo pomocou ohrevu vody v radiátoroch vo všetkých izbách, avšak počítalo sa neskôr aj s umiestnením nástenného kotla ako hlavného zdroja vykurovania, prepojeného so zásobníkom TÚV, kde má aj svoje miesto.
Povrchy podláh 1.NP sú dlažba a kvalitná kompozitná podlaha, kúpelňa keramika. Podlahy 2.NP je PVC profilovaná.

Kuchynská linka je na mieru vrátane všetkých vstavaných spotrebičov, jedálenské sedenie pri veľkom stole, ukončené 1. NP je tak úplne bez dodatočných investícií.
2.NP má dverové otvory ešte bez zárubní a dverí, kúpelňa je tiež bez osadených zriaďovacích predmetov, nový vlastník si ich tak môže zrealizovať podľa svojich predstáv.

IS : vlastná studňa, kde je pitná voda, na pozemku sa však nachádza aj obecná voda, ktorú je možné pripojiť za studňovú.
Obecná kanalizácia je taktiež, plyn je pritiahnutý pred dom, je možné ho v prípade potreby dokončiť.

Súčasťou pozemku je letná kuchynka ( ktorú nemusíte využívať, poprípade na iný účel), detský kútik pred domom, altánok a pekný dvor, kde si viete zrealizovať ľubovoľný zámer.

Keď vás naša ponuka zaujala,radi vás našim domom prevedieme a možno sa v ňom aj nájdete:).

Cena : 249.900,-EUR

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
Mgr. Libor Soták,
0905 796 146

Realitná kancelária ADOMIS ponúka:
- inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch
- kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti
- služby licencovaných maklérov NARKS
- zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur
- zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur
- bezplatné hypotekárne poradenstvo
- kompletné právne služby
- uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti
- vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní
- rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom