Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
266 921 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Iveta Peťovská, RSc.
petovska@vasereality.sk
0905248196

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok 4740 m2, možnosť rozdelenia, krásne prostredie, Rudník, Myjava

Typ
Predaj
Okres
Myjava
Mesto
Rudník
Ulica
.
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
4740 m2
Pridané
02.10.2017
Aktualizované
16.07.2018
Cena 1,00 €
Iveta Peťovská, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

175098 - Neďaleko Myjavy v katastri obce Rudník ponúkam na predaj pozemok s celkovou výmerou 4740 m2. Na pozemku sa nachádza budova bývalej školy vrátane "domu riaditeľa" a ďalší dom postavený na kamenných základoch, ktorý je však vhodný na zbúranie. Budova školy bola postavená v päťdesiatych rokoch z pálenej tehly, vodu čerpala z vlastnej studne a bola pripojená na elektrinu. V prípade rekonštrukcie by sa dala využiť na rôzne účely (škola v prírode, ranč, domov dôchodcov...). Celkovo sú na pozemku 3 studne. Prístupová cesta je asfaltová. Pozemok sa nachádza v intraviláne obce, parcely sú vedené ako zastavané plochy a nádvoria a ostatné plochy - možnosť ďalšej výstavby. Výhodou je tiché prostredie v prírode, blízkosť športového a rekreačného vyžitia - neďaleko sa nachádza lyžiarsky areál Stará Myjava a rekreačná oblasť Dubník - Stará Turá. Myjava je vzdialená 4 km. V prípade záujmu je tu možnosť rozdeliť pozemok a kúpiť aj menšiu časť z neho.

Cena dohodou - navrhnite!

Viac informácii Vám poskytnem na tel. č. 0905 248 196 alebo mailovej adrese petovska@vasereality.sk.

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma.

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky