Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michal Šumec
sumec@karinpartners.sk
0948 038 459

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 IZB. BYT SO ZÁHRADOU V ROVINKE

Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Rovinka
Ulica
Kvetná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
77 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
08.10.2022
Aktualizované
21.11.2022
Cena 240 000,00 €
Michal Šumec KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 038 459

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj kompletne zariadený 3 izb. byt s 136m2 záhradou na Kvetnej ul. v Rovinke, skolaudovaný v roku 2009.

Tento dizajnovo zariadený byt je predávaný kompletne zariadený, preto je pripravený na okamžité nasťahovanie. Vďaka tomuto a lokalite s výbornou dostupnosťou do Bratislavy môže byť kúpa tohto bytu vnímaná i ako investičná príležitosť, pretože je ideálny na prenájom.

Dispozičné riešenie bytu: vstupná chodba, 2 samostatné izby, kompletne zariadená kuchyňa spojená s obývacou miestnosťou, kúpeľňa s rohovou vaňou a toaletou. Na záhrade sa nachádza terasa, záhradný domček, vlastná studňa. K bytu prislúcha 1 parkovacie miesto pred domom.

Náklady na bývanie pre 3 člennú rodinu 100 eur.

Silné stránky tohto bytu sú najmä:

- slnečný

- nízke mesačné náklady

- kúpou voľný

- vlastná studňa

- záhrada

- kompletne zariadený

- parkovacie miesto

Výmera: úžitková plocha:  77 m2 (68 m2 podlahová + 9 m2 terasa)

Lokalita:

Obec Rovinka sa nachádza v juhozápadnej časti Slovenska na Podunajskej rovine. Z hľadiska územnosprávneho členenia patrí obec do okresu Senec a do Bratislavského samosprávneho kraja. Vďaka projektu D4R7 sa významne zlepšila dostupnosť do Bratislavy vlastným motorovým vozidlom, či hromadnou dopravou. Medzimestskú dopravu v pravidelných intervaloch zabezpečuje spoločnosť ARRIVA, autobusom sa do centra Bratislavy dostanete za cca 20 minút. Je možnosť využiť i vlakovú dopravu, ktorá je zabezpečená Železničnou spoločnosťou Slovensko a cesta na Hlavnú stanicu v Bratislave trvá 25 minút. V obci je kompletná občianska vybavenosť, ihriská, materské a základná škola, zdravotné stredisko, lekárne, obecná knižnica, Slovenská pošta, City Park s obchodmi, reštaurácie a kaviarne. Popri obci vedie Hornožitnoostrovná hrádza, ktorá je obľúbeným miestom pre športové vyžitie obyvateľov a v blízkosti sa tiež nachádzajú štrkoviská Veľké Košariská vyhľadávané najmä v teplých letných dňoch.

 

Vstúpte do virtuálnej prehliadky:

https://my.matterport.com/show/?m=WZ8XBZJnCCPCena: 240.000 eur, v cene sú zahrnuté služby RK:

komplexný právny servis - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju, poplatok za overenie podpisov na kúpnych zmluvách, správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti.

Pre našich klientov poskytujeme osobný a profesionálny prístup pri predaji, rýchlosť a znalosť trhu. Pomôžeme  Vám s predajom, prenájmom alebo kúpou Vašej novej nehnuteľnosti. V prípade vážneho záujmu ma neváhajte kontaktovať.

 

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS.

Kontakt  k obhliadke: 

Michal Šumec

0948 038 459

sumec@karinpartners.sk