Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Na predaj garsónka s predzáhradkou, (16 + 13 m²), Hlavná ulica, Rovinka, novostavba Rovinka Residence

Rovinka, Hlavná Arrow

Apartim sro predá zrekonštruovanú garsónku na Nám.Hraničiarov

Petržalka, Námestie hraničiarov Arrow

Garsónka vo vyhľadávanej lokalite Petržalky na predaj

Petržalka, Lachova Arrow

BA/STARÉ MESTO - Zariadená garsónka po rekonštrukcii na Obchodnej ul.

Staré Mesto, Obchodná Arrow

Na predaj garsónka 27 m², Saratovská ul., Dúbravka

Dúbravka, Saratovská Arrow