Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 072 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Štefánia Bašistová
stefania@deltaproperty.sk
0907144662

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj prevádzkovej budovy v Revúčke

Typ
Predaj
Mesto
Revúca
Mestská časť
Revúčka
Ulica
Revúčka
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
310 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
17.05.2022
Aktualizované
03.07.2024
Štefánia Bašistová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY vám ponúka na predaj prevádzkovú budovu v obci Revúčka. Budova má rozlohu 310 m2

V budove sú dve miestnosti, toalety, výlevka,  sprchovací kút, veľký sklad.

Taktiež sa tam nachádza veľká garáž pre 3 osobné autá.

Objekt je podpivničený. Kúrenie je možné na tuhé palivo, drevo. Spotreba dreva ročne cca 25 m3. V jednej miestnosti sa nachádza funkčná kachľová pec. Pri objekte je aj nádvorie, vhodné na terasu o rozlohe 110 m2. Objekt je čiastočne zrekonštruovaný.

Vek stavby je cca 50 rokov.

Cena 47 500 €

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.