Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Štefánia Bašistová
stefania@deltaproperty.sk
0907144662

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj chaty - novostavby v krásnom tichom, prírodnom prostredí pri jazere 14km od hraníc s Maďarskom

Typ
Predaj
Mesto
Vadna
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
84 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
04.04.2022
Aktualizované
18.10.2022
Štefánia Bašistová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY Vám  ponúka na predaj peknú jednopodlažnú chatu v krásnom prírodnom prostredí v uzavretom areáli vodného parku  v maďarskej obci Vadna. Chata je napojená na siete, vykurovanie je podlahové. Kuchyňa je zariadená kompletnými spotrebičmi, zariadená je aj kúpelňa. Izby sú nezariadené. Chata má 3 miestnosti. Rozloha pozemku je 560 m2 a nachádza sa priamo pred vodnou plochou. Podlahová plocha chaty s terasou je 84 m2. V priebehu mesiaca apríla budú na pozemku ukonnčené kompletné terénne úpravy okolo chaty, trávniky, terasa. V cene je aj plechová garáž o rozmeroch 3 x 5m.  Pred chatou je možnosť postavenia móla. Nehnuteľnosť je vhodná na celoročné bývanie, prenájom, celoročné rybárčenie, stály bezplatný vstup do parku. Chata sa nachádza 14 km od hraníc s Maďarskom v tichej časti parku.

Cena nehnuteľnosti je 195 000 eur.Cena 185 000 €

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.