Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Fazika
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Na predaj novostavba rodinný dom 490 m2 Ráztočno FM1279

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Ráztočno
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
105 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
13.03.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 179 999,00 €
Miroslav Fazika BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj novostavbu 4 izbový rodinný dom nízkoenergetický bungalov obec Ráztočno okres Prievidza.Bungalov je po kolaudácii o rozlohe 105 m2, postavený z tehly, na stavbu domu boli použité kvalitné materiály.Pozostáva z priestrannej obývačky s prechodom do kuchyne s východom cez francúzske okná na prestrešenú terasu, ktorá má rozlohu 20 m2 a je vydláždená zámkovou dlažbou.Ďalej v bungalove sa nachádzajú spálňa, 2 detské izby, kúpeľňa, samostatné WC so zabudovateľnou nádržkou v stene s obkladom a dlažbou a technická miestnosť.K domu je pristavený prístrešok na auto vydláždený aj s prístupom zámkovou dlažbou až po miestnu komunikáciu. Tento prístrešok by sa dal aj uzavrieť a vytvoriť si z neho garáž alebo dielňu alebo sklad.V kúpeľni je sprchový kút s priestor na práčku.V dome je nainštalované úsporné podlahové kúrenie, v každej izbe je samostatný termostat, čo umožňuje v každej miestnosti si nadstaviť ideálnu teplotu a pekne si úsporne regulovať spotrebu.V dome je urobená predpríprava na klimatizáciu a na kamerový systém.Dvere sú vyrobené na mieru v obložkových zárubniach, okná kvalitné plastové, plávajúce podlahy, znižované stropy s bodovými svetlami.V obývačke je urobená predpríprava na svetelnú rampu, zateplenie domu, medzi oknami je obklad, kvalitná krytina.Prikurovať je možné aj moderným obloženým krbom s prieduchom situovaný v obývačke.Dom má vlastný zdroj vody a to vlastnú studňu, čo je veľká výhoda domu, nemusíte platiť za vodu vodárňam a máte výrazne ušetrené peniaze za dodávku vody.Do kuchyne je možné zakúpenie aj rohovej kuchynskej linky so spotrebičmi, je tam urobený už obklad.Za domom je vydláždený priestor zámkovou dlažbou na umiestnenie záhradného domčeka na uskladnenie náradia a dreva do krbu.Pozemok je rovinatý, má výmeru 490 m2, je riadne oplotený.Vedľa pozemku je ešte pozemok obce, ktorý v prípade záujmu je možný po dohode na obci odkúpiť a zväčšiť si takto veľkosť pozemku.V obci sú obchody, kostol, reštaurácia, zástavka prímestskej dopravy a železničná stanica, neďaleko les.Odporúčanie makléra: príjemné bývanie, z pozemku je krásny výhľad na hory a prírodu, kto má rád romantické bývanie, vrelo odporúčam.

Cena je 179 999 € a je konečná, neplatíte nič navyše.

V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)

- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Možnosť platby v hotovosti aj na úver.

Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.

Web makléra: www.fazikamiroslav.sk

číslo zákazky FM1279