Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 385 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903641632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Podpivničený rodinný dom Ratnovce, pozemok 760m2

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Ratnovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
31.07.2019
Aktualizované
13.09.2019
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

177552 - Ponúkam na predaj podpivničený 3 izbový rodinný dom v pôvodnom, ale udržiavanom stave, ktorý sa nachádza na pozemku o ploche 760m2 v obci Ratnovce, len 3km od kúpeľného mesta Piešťany. Rodinný dom je jednopodlažný, prízemný, čiastočne podpivničený, samostatne stojaci so sedlovou strechou a s úžitkovou plochou prízemia cca 100 m2 + suterén 50m2. Dom je v pôvodnom stave a bol postavený z pálenej  tehly. Podlahy sú buď betónové s dlažbou, alebo z drevenej dlážkovice, stropy sú  palachové. Okná sú nové plastové. Kúrenie je riešené zánovným plynovým  kotlom, alebo kotlom na tuhé palivo, ohrev TÚV elektrickým bojlerom, ktorý je v suteréne. V suteréne sa nachádza miestnosť slúžiaca ako skladový priestor a jedna miestnosť je kotolňa (kotle a bojler). Krov je v dobrom zachovalom stave. Dom je priestranný, svetlý a suchý, vetraný, v zime vykurovaný, bez statických porúch. Pred domom je predzáhradka, vo dvore garáža hospodárske budovy, za domom je záhrada. Nehnuteľnosť je ihneď obyvatelná, možné zrekonštruovať podľa vlastných predstáv. Dom je napojený na elektrinu 220/400 V, vodu, plynovú prípojku, odkanalizovanie je do žumpy. Obecná kanalizácia by sa mala v obci riešiť v rokoch 2019-2020. Parkovanie je možné v garáži, alebo aj vo dvore za bránou.

Viac informácii Vám poskytneme na tel. č. 0903 641 632 alebo mail adrese filkas@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy " " Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky.