Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 345 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Marián Jurda
jurda@mgreal.sk
0907 756 761

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba RD v obci Ratkovce

Typ
Predaj
Okres
Hlohovec
Mesto
Ratkovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
230 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
20.08.2020
Aktualizované
11.09.2020
Cena 0,00 €
Mgr. Marián Jurda MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0907 756 761

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj krásnu 5-izbovú novostavbu s rozlohou 330m2. (podlahová plocha 230m2, pivnica 100m2), ktorá sa nachádza vo veľmi tichej lokalite obce Ratkovce, pozemok má rozlohu 674m2. Obec je vzdialená len 1 km od hlavnej cesty na Trnavu má veľmi dobré dopravné spojenie smer Piešťany 16 km, Trnava 12 km , Hlohovec 6 km, Nitra 26 km diaľnica D1 cca 5 km. Dom je  podpivničený, kvalitné plastové okná Slovaktual,bezpečnostné dvere, drevené dubové parkety, nerezové zábradlie ,kamenný obklad na schodišti, nová kuchynská linka so spotrebičmi vyrobená na mieru, kúpeľňa, dve toalety. Úsporné ekonomické a ekologické kúrenie - plne automatický peletkový a plynový kotol. Radiátory s nastaviteľnými termostatickými regulátormi, drevené dubové interiérové dvere vyrobené na mieru. Strecha z pálenej škridly TONDACH. Nehnuteľnosť je skolaudovaná v roku 2019, postavená z pálenej tehly Wienerberger, zateplený.  Žiadna rekonštrukcia. Dom je napojený na všetky IS vrátane plynu, kanalizácie, pripravený na okamžité bývanie.