Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 764 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj novostavba rodinného domu, Ratkovce

Typ
Predaj
Okres
Hlohovec
Mesto
Ratkovce
Ulica
Ratkovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
672 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
11.03.2021
Aktualizované
26.10.2021
Cena 267 000,00 €
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj novostavba rodinného domu v tichej lokalite obce Ratkovce. Skolaudovaná bola v roku 2019. Dom je postavený z pálenej tehly Wienerberger, obvodové aj priečkové steny sú hrubé. Dom napojený na všetky IS, aj plyn. Dom pripravený na okamžité bývanie. Obec Ratkovce má veľmi dobré dopravné spojenie smer Piešťany 16 km, Trnava 12 km, Hlohovec 6 km, Nitra 26 km a diaľnica D1 5 km.

Pozemok o rozlohe 672 m2. Dom celý podpivničený. Kvalitné plastové okná, bezpečnostné dvere, kvalitné drevené dubové parkety, nerezové zábradlie, kamenný obklad na schodišti, nová kuchynská linka so spotrebičmi vyrobená na mieru. Kúpeľňa, dve toalety. Veľmi úsporné ekonomické a ekologické kúrenie, plne automatický plynový kotol. Radiátory s nastaviteľnými termostatickými regulátormi. Drevené dubové interiérové dvere. Sadrové omietky. Strecha z pálenej škridly. Nízke náklady na kúrenie. Dve garáže, automatická brána, altánok. Pozemok oplotený. Pivničné priestory veľkosti 100 m2 tiež obývateľné a vykurované. Obytná plocha domu: 330 m2. Kanalizácia je.

Cena nehnuteľnosti je 267 000 EUR. Energetický certifikát trieda A. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944328264.