Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 592 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomajka Igor
tomajka@realitygerlach.sk
0905634631

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ Rodinný dom ihneď k nasťahovaniu

Typ
Predaj
Okres
Kežmarok
Mesto
Rakúsy
Ulica
x
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
250 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
12.01.2021
Aktualizované
17.02.2021
Tomajka Igor Reality Gerlach

Popis nehnutelnosti

Reality Gerlach exlúzívne ponúka na predaj RD v obci Rakúsy na tichom a kľudnom mieste. Dom je na pozemku o rozlohe 754m2. Zastavaná plocha domu je 143m2. Na prízemí domu sa nachádza garáž s automatickou bránou , veľký skladový priestor cca 20m2 , kotolňa s plynovým kotlom  , toaleta + sprchovací kút a predpríparava na saunu. Na poschodí je vstupná chodba so šatníkom, toaleta pre hostí, veľká obývacia časť kde sa nachádza aj komín , takže je možné dorobiť krb. Kompletne vybavená nová moderná kuchyňa je prepojená s obývacou izbou . Z obývacej časi je východ na priestrannú slnečnú terasu s výhľadom na Lomnický štít . Na poschodí sa nachádzajú 3  samostatné izby . Súčasťou každej izby je vlastná kúpeľňa  kde je WC , umývadlo a sprchovací kút. Orientácia domu je na juhozápad. Dom bol skolaudovaný v roku 2015.Dom sa predáva kompletne zariadený.

Cena : 160.000€ / dohoda možná