Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 326 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Veronika Hýllová
skvarekova@rrd.sk
0908664729

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Výhradne u nás - pozemky pre rodinné domy IBV Rakovo.

Typ
Predaj
Okres
Martin
Mesto
Rakovo
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
700 m2
Pridané
08.04.2021
Aktualizované
16.04.2021
Cena 65,00 €/m2
Mgr. Veronika Hýllová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj slnečné pozemky určené pre výstavbu rodinných domov.

Možnosť výberu z 51 parciel vo výmere 685m2 až 1426m2.

Cena je uvedená vrátane inžinierskych sietí vyvedených priamo na jednotlivých pozemkoch.

Predpokladané budovanie IS v roku 2021.

Podmienky financovania: - záloha vo výške, - 5000 Eur, zostávajúca časť kúpnej ceny po vybudovaní IS (voda, kanalizácia, dažďová kanalizácia, elektrina) a podpísaní kúpnej zmluvy.

Parcely schválené územným plánom  pre IBV.

Dokonalé bývanie v tichej lokalite bez áut v lone prírody a na skok od mesta Martin.V cene je zahrnutý kompletný realitný servis.Bližšie informácie Vám rada poskytne Mgr. Veronika Hýllová, tel: 0908 664 729, skvarekova@rrd.sk, skvarekova.veronika@gmail.com