Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 962 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj PENZIÓN Rajecké Teplice, 933 m2

  • Komerčné priestory, Predaj, Žilina, Rajecké Teplice | pic. 1
  • Komerčné priestory, Predaj, Žilina, Rajecké Teplice | pic. 2
  • Komerčné priestory, Predaj, Žilina, Rajecké Teplice | pic. 0
  • Komerčné priestory, Predaj, Žilina, Rajecké Teplice | pic. 1
  • Komerčné priestory, Predaj, Žilina, Rajecké Teplice | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Žilina
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
11.01.2022
Aktualizované
11.01.2022
Cena 299 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: Vám ponúka na predaj penzión v Rajeckých Tepliciach, ktorý leží na pozemku o výmere 933 m2. Penzión bol postavený v roku 2008. Nehnuteľnosť je vhodná na podnikanie, prípadne na investíciu. Súčasťou penziónu je aj samostatne postavená jedáleň s kapacitou 35 miest, 9 dvojposteľových izieb, 1 x trojposteľová a 1 x jednoposteľová izba. Súčasťou každej izby je sociálne zariadenie, TV a kuchynský kút. Na prízemí sa nachádza 2i byt , 3 x spol. miestnosti, recepcia, sklad, kotolňa. Penzión je zateplený. Výborná lokalita!!! Viac info u nás v RK.Kontakt: 0948 868 682, tatiana.salandra@anoreal.sk