Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

EXKLUZÍVNE na prenájom obchodný priestor, Rajec, 230 m2

Rajec, Nám. SNP Arrow

ID: 2359 Prenájom: obchodný priestor 70 m2

Žilina, Hliny Arrow

ID: 2724 Prenájom: sklad 278 + kancelária, Žilina

Žilina, Závodie Arrow

ID 2732 Prenájom: športové / prevádzkové priestory 100-200 m2

Žilina, Vlčince Arrow

ID 2734 Prenájom: kancelárie, 85, 95 ,110 m2, Hlinkové nám.

Žilina, Námestie Andreja Hlinku Arrow

Obchodný priestor na prenájom, Žilina-centrum, 48 m2

Žilina Arrow