Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 359 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Simona Rezníčková
info@renomereal.sk
0917222929

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj dom vzdialený 4,5 km od mesta Rajec (možná výmena za byt)

Typ
Predaj
Okres
Žilina
Mesto
Rajec
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
31.03.2020
Aktualizované
11.09.2020
Cena 0,00 €
Simona Rezníčková Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Veľká Čierna pri meste Rajec v tesnej blízkosti golfového rezortu.
Možná výmena za byt v Rajci, v Rajeckých Tepliciach alebo v Žiline.

Dom je rozdelený na dve časti.

Prvú časť domu tvorí vstupná chodba, spálňa, kuchyňa cez ktorú je vstup do obývacej miestnosti, kúpeľňa a povala. Dom je napojený na VŠETKY inžienierske siete: plyn, verejný vodovod, elektrika, kanalizácia je vyriešená žumpou. Na pozemku je aj vlastný zdroj vody. Kúrenie je zabezpečené plynovými gamatkami a takisto aj kotlom na tuhé palivo s ústredným kúrením.

Kúpeľňa s vaňou je spojená s WC.
Dom je udržiavaný a prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Vstupné dvere do domu sú vymenené za nové plastové dvere. Okná sú pôvodné drevené v zachovalom stave. Komín je nový murovaný.

Druhá časť domu je drevenica v pôvodnom historickom stave.

Pozemok je slnečný, udržiavaný a celý oplotený, prevažne rovinatý s miernym svahom na konci pozemku. Na pozemku sa nachádza aj humno využiteľné na náradie, príp. ako sklad na drevo. Výmera pozemku je 755 m2 + podiel na prístupovej ceste.
Dom je vzdialený od hlavnej cesty do 50 m. Vedie k nemu súkromná prístupová cesta s celoročným prístupom osobným autom, ktorá je právne vysporiadaná.
K nehnuteľnosti nebol vytvorený energetický certifikát.

Dom je vhodný na trvalé bývanie alebo ako víkendová chalupa.

V prípade otázok nás kedykoľvek kontaktujte mailom alebo telefonicky.
info@renomereal.sk
0917 222 929

Nehnuteľnosť Vám pôjdeme radi osobne predstaviť.