Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 6 iz.rodinný dom, 354 m2, Rajec - centrum

  • Domy a vily, Predaj, Žilina, Rajec | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Žilina, Rajec | pic. 2
  • Domy a vily, Predaj, Žilina, Rajec | pic. 0
  • Domy a vily, Predaj, Žilina, Rajec | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Žilina, Rajec | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Žilina
Mesto
Rajec
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
250 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
20.06.2022
Aktualizované
20.06.2022
Cena 0,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Anoreal: Ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v centre mesta Rajec. Nehnuteľnosť je napojená na všetky IS, prešla čiastočnou rekonštrukciou: plástové okná, nové podlahy a nová fasáda. Dom leží na pozemku o výmere 354 m2. Nehnuteľnosť je vhodná na bývanie, ale dá sa využívať aj na kancelárske a skladové priestory, alebo rekonštrukciou na tri 3 izbové byty. Viac info u nás v RK. Kontakt: 0948 868 682, tatiana.salandra@anoreal.sk