Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Na predaj 6 iz.rodinný dom, 354 m2, Rajec - centrum

Rajec Arrow

Exkluzívne rodinný dom Košťany nad Turcom

Košťany nad Turcom Arrow

Posledný voľný v predaji!!!Hrubá stavba rodinného domu Rakovo

Rakovo Arrow

Posledný v predaji! Holodom 4 izbového rodinného domu s garážou

Rakovo, Rakovo Arrow

Výhradne u nás 3 izbová novostavba rodinného domu na Malom Čepčíne

Malý Čepčín Arrow

4 izbový rodinný dom v obci LEDNICKÉ ROVNE-REZERVOVANE

Lednické Rovne Arrow