Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predané: rodinný dom 3+1, pozemok 1327m2, Radošovce

Typ
Predaj
Okres
Skalica
Mesto
Radošovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
220 m2
Celková plocha
1327 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Počet izieb
3
Pridané
12.07.2022
Aktualizované
07.08.2022
Cena 76 000,00 €
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj udržiavaný 3 izbový rodinný dom, toho času využívaný ako chalupa nachádzajúci sa v obci Radošovce v okrese Skalica. Dispozične pozostáva z dvoch chodieb, troch izieb, chodby, komory, kuchyne, kúpeľne s vaňou a WC. Vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom kachiel Gamat. K dispozícii sú 2 vlastné studne, príprava na obecný vodovod, elektrina, príprava na optiku. K domu prislúcha hospodárska časť a úžitková záhrada s množstvom ovocných stromov (slivky, broskyne, čerešne, orechy, maliny, černice ríbezle...). Celková výmera pozemku je 1327m2, zastavaná plocha je 220m2. Parkovanie možné na pozemku. Od uličnej časti je orientácia nehnuteľnosti na SV. V obci je kompletná občianska vybavenosť (lekár, lekáreň, potraviny, železiarstvo, reštaurácie, Základná i Materská škola. Obec celoročne organizuje množstvo kultúrnych podujatí. V blízkosti sa nachádzajú vinohrady, Zlatnícka dolina, množstvo turistických možností - cykloturistika, hubárčenie, rybárčenie. Mesto Skalica je vzdialené 9 km. Nehnuteľnosť je vhodná na chalupárčenie i celoročné bývanie. Je bez tiarch, kúpu voľná a predáva sa komplet zariadená.
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0902262485