Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 493 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 4 i chalupa v Radobici časť Cérová

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Radobica
Ulica
Cérová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
80 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
14.10.2020
Aktualizované
14.10.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj chalupu vedenú ako rodinný dom v zasadenú v krásnom horskom prostredí pri lese. Chalupa prešla takmer kompletnou rekonštrukciu - menené okná, vrchné nové podlažie nanovo vybudované, nová strecha, podlahy odkopané a odizolované, vnútro nanovo rekonštruované. Chalupa má 4 izby, kuchyňu, kúpeľňu s WC. Vykurovanie je zabezpečené krbovou vložkou z výduchmi do horných izieb a krbovými kachľami. Ohrem vody elektrickým bojlerom. Odpad riešený do septiku. V chalupeelektrina a obecná voda. Prístupová cesta v zime udržiavaná. Nadmorská výška 472 m2. Pozemok pod chatou a dvor je vlastníctvom majiteľa chalupy. Na dvore murovaný prístrešok s krbom. Bližšie informácie rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat@mgreal.sk