Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 945 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Enriko Fischer
fischer@karinpartners.sk
0949 266 206

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVOSTAVBA 4-izbového bungalovu v štádiu hrubá stavba s pozemkom 730 m2, Radimov

Typ
Predaj
Okres
Skalica
Mesto
Radimov
Ulica
Radimov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
115 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Vo výstavbe
Počet izieb
4
Pridané
23.11.2022
Aktualizované
23.11.2022
Cena 149 000,00 €
Bc. Enriko Fischer KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0949 266 206

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj novostavbu výborne dispozične riešeného 4-izbového rodinného domu typu bungalov v novovzniknutej lukratívnej lokalite v obci Radimov, okres Skalica.

Dom ponúka zastavanú plochu o výmere 144,06 m2 a úžitkovú plochu 114,64 m2. Pozostáva zo spálne so šatníkom, 2 izieb, kuchyne so špajzou, jedálne s obývačkou, kúpeľne s toaletou, predsiene, technickej miestnosti s práčovňou, skladovej miestnosti a samostatného WC. K domu prislúcha aj krytá terasa o výmere 20,96 m2, do ktorej je vstup z obývačky a je možné jej úplné zasklenie. Výhodou tohto dispozičného riešenia je dostatok úložného priestoru v izbách a predsieni, vyhradeného priestoru na vstavané skrine, skladový priestor aj špajza v kuchyni. Schody do podkrovia sú z predsiene.

Rodinný dom je postavený na pozemku o celkovej výmere 730 m2, ktorý prešiel značnými zemnými a pozemkovými úpravami. Na pozemku sú prichystané prípojky vodovodu, elektriny, vlastná žumpa na pozemku. Vedľa domu sú naprojektované 3 parkovacie miesta. Pred domom je predzáhradka a chodník.

Výstavba začala v roku 2022 a dom sa predáva momentálne v štádiu hrubá stavba:
- základy, základová doska s uzemnením bleskozvodu
- ležatá kanalizácia
- obvodové múry 300mm a priečky 150mm z pórobetónu
- strecha (väzníkový krov, fólia, latovanie, betónová strešná krytina, odkvapový systém)

Dokončený dom by mal mať:
- energetickú triedu A0
- tepelné čerpadlo vzduch-voda
- podlahové kúrenie v celom dome
- úložný podkrovný priestor
- izoláciu z minerálnej vlny hrúbky 160mm

Cena tohto domu je 149 000 € vrátane stavby, pozemku, kompletnej projektovej dokumentácie a stavebného povolenia. Je možné si ho dokončiť podľa svojich predstáv alebo využiť dokončenie na kľúč za zvýhodnenú cenu. Viac informácií o nehnuteľnosti a projekte Vám radi na vyžiadanie poskytneme.

V cene sú zahrnuté komplexné právne a katastrálne služby spojené s prevodom nehnuteľnosti, vrátane poplatkov a profesionálne, rýchle vybavenie hypotekárneho úveru naším špecialistom.

Kontakt na makléra:
Bc. Enriko Fischer
+421 949 266 206
fischer@karinpartners.sk

Autorom projektu je "DJS Architecture s.r.o."