Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Bungalov Vieska Bezdedov s pozemkom 869 m2

Typ
Predaj
Mesto
Púchov
Mestská časť
Vieska - Bezdedov
Ulica
Vieska - Bezdedov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
108 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
02.11.2021
Aktualizované
31.05.2022
Cena 149 800,00 €
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v obci Vieska Bezdedov. Rodinný dom typu bungalov sa nachádza na pozemku s výmerou 869 m2 v nádhernom tichom  prostredí na pomedzí Javorníkov a Bielych Karpát v novovybudovanej štvrti. Dom je postavený na mierne svahovitom pozemku s predprípravou na garáž, poprípade pivnicu. Úžitková plocha domu je 108,36 m2. Pozostáva s 3 spálni ( 11,10 m2, 10,2 m2, a 9,30 m2), obývačky spojenej s jedálňou ( 36,26 m2), kuchyne ( 8,10 m2), zádveria ( 4,44 m2), chodby ( 4,68 m2),kúpeľne, samostatného WC a technickej miestnosti. Z obývačky je vstup na terasu s výmerou 19 m2. Dom je postavený z Porfixu 300, má väzníkovú strechu so škridlou. K domu vedie spevnená príjazdová cesta. Dom možno kúpiť ako hrubú stavbu, alebo ako holodom.

Cena hrubej stavby 149 800 € - pozemok 869 m2, obvodové múry, vnútorné priečky, elektrická prípojka, predpríprava na garáž, podiel v príjazdovej ceste.

Cena holodomu - 199.000,-€ - pozemok 869 m2, obvodové múry + zateplenie, vnútorné priečky, omietky, strecha, potery, bezpečnostné dvere, plastové okná (trojsklá), elektrické rozvody, podlahové elektrické kúrenie, vodovodná prípojka, studňa, vlastná žumpa, komín, predpríprava na krb, garáž, podiel v príjazdovej ceste.

Kontakt:  Karin Trenčanová   0903 152 939          Email: trencanova@vasereality.sk                       ID: 179932

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky