Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 373 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michaela Podhradská
podhradska@vasereality.sk
0944 838 266

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 4-izbový výnimočný byt 80 m2 v peknom prostredí, Komenského ulica, Púchov

Typ
Predaj
Mesto
Púchov
Ulica
Komenského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
80 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
08.07.2022
Aktualizované
09.08.2022
Cena 171 000,00 €
Michaela Podhradská VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0944 838 266

Popis nehnutelnosti

180388 - Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt v Púchove na ulici Komenského. Byt o rozlohe 80m2 je situovaný na 4.poschodí bytového domu s výťahom. Byt sa predáva čiastočne zariadený. V kuchyni sa nachádza rohová kuchynská linka, sporák a zabudovaná chladnička. V obývacej izbe je krb a zabudované akvárium. K dispozícii sú ešte ďalšie 2 miestnosti. Kúpeľňa je vybavená rohovou vaňou. V chodbe sa nachádza samostatný šatník a vstavané skrine. V byte sú plastové okná so žalúziami, plávajúca podlaha, kúrenie ústredné. Vchodové dvere bytu sú zabezpečené elektronickým videovrátnikom. K bytu prislúcha pivnica. Parkovanie je možné priamo pred bytovým domom. 

Cena: 171 000 €

Viac informácií na tel. č. 0944 838 266 alebo mail adrese podhradska@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky