Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
303 969 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

4. izbový byt PÚCHOV

Typ
Predaj
Mesto
Púchov
Ulica
Obrancov mieru
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
86 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Pridané
02.12.2019
Aktualizované
14.01.2020
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt v Púchov na ulici Obrancov mieru s rozlohou 86,6 m2. Byt sa nachádza na prízemí 4 poschodového novozatepleného tehlového domu bez výťahu. Byt je dispozične veľmi veľký a je rozdelený na dennú a nočnú časť. Izby sú veľké a priestranné. Byt pozostáva z kuchyne, obývačky, dvoch veľkých spálni a jednej malej spálne. Kúpelka a WC sú samostatné a murované. Byt nemá balkón a predáva sa v  pôvodnom stave, no je veľmi zachovalý. V byte boli menené okná, voda( rozvody), stierky, pred niekoľkými rokmi sa murovala kúpeľka. Podlahy -parkety a dlažba.  Bytový dom sa nachádza vo veľmi lukratívnej, vyhľadávanej časti mesta s výbornou občianskou vybavenosťou. Škola, škôlka, lekári, kultúrny dom,potraviny centrum.  Cena bytu 114 000 €. V prípade vážneho záujmu a rýchleho jednania, dohoda možná.

Kontakt:  Karin Trenčanová     0903 152 939         Email: trencanova@vasereality.sk    ID: 177934

 

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky