Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
354 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Milčáková
milcakova@vasereality.sk
0907373255

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj Lukratívne Komerčné priestory Púchov Dvory, 154 m2 - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Typ
Predaj
Mesto
Púchov
Ulica
Dvory
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
154 m2
Celková plocha
154 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
25.09.2021
Aktualizované
25.01.2023
Cena 189 800,00 €
Monika Milčáková VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

179867 V novom polyfunkčnom objekte v lokalite DVORY je na predaj obchodný priestor s výmerou 154m2 vhodný na rôzne komerčné využitie. V súčasnosti je dlhodobo prenajatý, využívaný ako Svadobný salón. Nachádza sa na 1. poschodí. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Stav objektu: novostavba. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie alarmom. 

Pre viac informácií ma prosím kontaktujte na uvedenom čísle: Monika Pagáčová, 0907 373 255, prípadne e-mail: pagacova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky