Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 823 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Garsónka Obrancov mieru 26 m2 Púchov

Typ
Predaj
Mesto
Púchov
Ulica
Obrancov mieru 1086
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
26 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
24.02.2023
Aktualizované
27.11.2023
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj kompletne zariadenú garsónku s výmerou 26 m2. Vo vyhľadávanej lokalite na ulici Obrancov mieru v širšom centre mesta Púchove .Bytový dom  s malým množstvom poschodí na vyvýšenom prízemí, bez výťahu. S murovanou pivnicou 6m2.

Rozloha činí : 26 m2.

Mesačné náklady sú pre 1 osobu :75eur

Byt ponúkame  na predaj  zariadený kde k dispozícii je  kuchynská linka na mieru  so  spotrebičmi ( práčka, chladnička s mrazničkou, elektrická trúba)

Ostatné zariadenie bytu: posteľ, šatňová skriňa, stôl, stoličky.

 Bytové  jadro, bezbarierová sprcha , W.C. Žalúzie na oknách .Pivnica . 

Bytový dom prešiel rekonštrukciou , je zateplený.Mesačné náklady na bývanie 75 Eur  1 osobu 

Hľadáme seriózneho  záujemcu .

Výborné bývanie v blízkosti  široká občianska  , v blízkosti   potraviny, základná škola , úrady. Ocení každý ktorého hlavnou prioritou pri hľadaní nového bývania je lokalita, centrum mesta 1 min. Dostupnosť na diaľničný privádzač 5min. 

Uvedená cena je konečná . V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Kontakt: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten@vasereality.sk ID zákazky:180778

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky.