Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michal Šumec
sumec@karinpartners.sk
0948 038 459

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ ZREKONŠTRUOVANÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM V PÚCHOVE

Typ
Predaj
Mesto
Púchov
Ulica
Obrancov mieru
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
61 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
14.06.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 0,00 €
Michal Šumec KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 038 459

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÝ

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj zrekonštruovaný 2 izb. byt s balkónom na Ulici obrancov mieru v Púchove.

Byt je vhodný ako štartovací pre mladého človeka alebo pár, ktorý preferuje bývanie na pokojnom mieste, ale zároveň vyhľadáva možnosti, ktoré mu poskytuje blízkosť centra mesta. Kúpa tohto bytu môže byť vnímaná i ako investičná príležitosť, pretože byt je po rekonštrukcii pripravený na okamžitý prenájom.

Cez bezpečnostné dvere vstupujeme do chodby so vstavanými skriňami. Po pravej strane sa nachádza samostatná toaleta a kúpeľňa s rohovou vaňou. Následne prechádzame do obývacej miestnosti spojenej s kompletne zariadenou kuchyňou. Po ľavej strane vchádzame do spálne s balkónom. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 5 rokmi - nová kuchynská linka, toaleta, kúpeľňa, vstavané skrine, elektrické rozvody, rozvody vody a stupačky. Veľkou výhodou je priestranná murovaná pivnica.

Byt sa nachádza v zateplenom tehlovom dome s rekonštruovanou strechou na 1 p. /2 p. bez výťahu.

Náklady na bývanie: 180 eur správca, 30 eur elektrina.

Výmera: úžitková plocha: 61,4 m2 (podlahová plocha: 50,73 m2 + balkón 2,08 m2 + pivnica 8,59 m2)

Vstúpte do virtuálnej prehliadky: https://my.matterport.com/show/?m=Z4Wpkck1twa

Tehlový bytový dom je situovaný v tichej lokalite na Ulici obrancov mieru s množstvom zelene, ktorá poskytuje najmä v teplých letných dňoch príjemné prostredie. V tesnej blízkosti sa nachádza materská škola, základná škola a do pár minút peši sa dostanete do centra mesta na Štefánikovu ulicu. Na jednej z najznámejších ulíc mesta Púchov a v jej blízkosti nájdete rôzne obchody, reštaurácie, kaviarne, poštu, Dom kultúry či Mestský úrad.

V prípade viacerých záujemcov si majiteľ vyhradzuje právo zvoliť najvýhodnejšiu ponuku. 

komplexný právny servis - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju, poplatok za overenie podpisov na kúpnych zmluvách, správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti.

Pre našich klientov poskytujeme osobný a profesionálny prístup pri predaji, rýchlosť a znalosť trhu. Pomôžeme  Vám s predajom, prenájmom alebo kúpou Vašej novej nehnuteľnosti. V prípade vážneho záujmu ma neváhajte kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS.

Kontakt  k obhliadke:

Michal Šumec

0948 038 459

sumec@karinpartners.sk