Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 741 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Pagáčová
pagacova@vasereality.sk
0907373255

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ, Na predaj Dvojizbový byt s parkovacím miestom Púchov - Bytový dom RUBIKON

Typ
Predaj
Mesto
Púchov
Ulica
Dvory
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.09.2021
Aktualizované
18.10.2021
Cena 143 000,00 €
Monika Pagáčová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

179827 Vo vyhľadávanej lokalite mesta predáme luxusný 2 izbový byt s celkovou úžitkovou plochou 60,98 m2. Prináleží k nemu balkón, pivnica a zastrešené parkovacie miesto. Byt je vybavený novou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi, dvojfázovou dvojzónovou klimatizáciou, alarmom a videovrátnikom. Videovrátnik, klimatizácia a alarm sú SMART – ovládané aj prostredníctvom mobilných aplikácii. Nachádza sa na 7. poschodí s výťahom. Podlaha: plávajúca (spálňa), dlažba (vstupná chodba, kuchyňa a obývacia časť). Steny: stierky a obklad z termodreva.  Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút 90x120 cm. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút, so vstavanou umývačkou riadu, indukčnou varnou doskou, rúrou, mikrovlnnou rúrou a chladnička s mraziakom. Stav objektu: novostavba, kolaudácia 6/2021. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: dvojzónová klimatizácia, vstavaná šatníková skriňa, interiérové dvere z masívneho termodreva. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami a alarmom. Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 143 000 € Odporúčam vidieť!

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle telefónu: Monika Pagáčová, 0907 373 255, prípadne na e-mail adrese: pagacova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky