Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 203 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový byt Púchov (REZERVOVANÝ)

Typ
Predaj
Mesto
Púchov
Ulica
Púchov
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
52 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
15.07.2020
Aktualizované
19.10.2020
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj krásny 2 izbový byt v Púchove, s rozlohou 52 m2. Byt sa nachádza v mestskej časti pri stredisku ZDRAVIE, na 8 poschodí 11. poschodového novo zatepleného bytového domu s dvomi výťahmi. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Vymenené elektrické rozvody, stúpačky, radiátory, stierky, okná, podlahy, murovaná kúpeľňa, obložky a nové dvere. Byt je situovaný na JV s krásnym výhľadom na okolitú krajinu ( viď. foto). V byte sa nachádza väčšia vstupná chodba, spálňa, obývačka a kuchyňa s novou kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi. Celý byt je zariadený vo vintage štýle a pôsobí veľmi elegantne a útulne. Byt je možné kúpiť aj so zariadením, alebo bez. ( podľa požiadavok kupujúceho). Byt sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou. (škola, škôlka, Tesco, Zdravie, autobusová zastávka atď....). K bytu prislúcha aj laťková pivnica cca 4 m2. Dom je zaistený elektrickým vrátnikom, parkovisko pred domom. Cena 86 000 €

Kontakt:  KARIN TRENČANOVÁ  0903 152 939               Email: trencanova@vasereality.sk         ID: 178754

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky