Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 383 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový byt Púchov

Typ
Predaj
Mesto
Púchov
Ulica
Mládežnícka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
62 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
27.11.2019
Aktualizované
14.01.2020
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj 2. izbový byt v Púchove na Mládežníckej ulici s rozlohou 62 m2. Byt sa nachádza na 5. poschodí 7 poschodového zatepleného  bytového domu s výťahom. Byt sa predáva v pôvodnom stave, je veľký a priestranný. Pozostáva zo vstupnej chodby, kde je priestor na vstavanú skriňu, z veľkej obývačky, kuchyne so špajzou a spálne. Kúpelňa a WC sú oddelené. Celé jadro je z umakartu. V byte sú ešte v izbách drevené parkety, chodba a kuchyňa linoleum. Radiátory rebrové, okná plastové. Byt sa nachádza vo veľmi tichej lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou. Pri bytovke sa nachádzajú potraviny, neďaleko škola, škôlka, obchodné centrum. Bezproblémové parkovanie pred domom. Byt sa dá dispozične prerobiť. K bytu prislúcha i pivnica.   Cena 76 800 €

Kontakt :  Karin Trenčanová    0903 152 939        Email:  trencanova@vasereality.sk       ID: 177922Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky