Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
354 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Milčáková
milcakova@vasereality.sk
0907373255

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Investičná príležitosť, Na predaj LUKRATÍVNY NEBYTOVÝ PRIESTOR Púchov - DVORY, výmera 382 m2

Typ
Predaj
Mesto
Púchov
Ulica
Dvory
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
381 m2
Celková plocha
381 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
8
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
21.06.2021
Aktualizované
03.02.2023
Cena 378 180,00 €
Monika Milčáková VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

179716 V novom polyfunkčnom objekte v lokalite DVORY predáme moderný, komerčný nebytový priestor v súčasnosti využívaný na relaxáciu, masáže a skupinové cvičenia. Nachádza sa na 1. poschodí.

Dispozícia: chodba + recepcia, 2 x chodba, sklad, 2 x telocvičňa, 2 x predsieň, 4 x masážna miestnosť, 2 x šatňa, 2 x relaxačná miestnosť, 3 x sprcha, 5 x wc.  Úžitková plocha celkom 381,70 m2.  Podlaha plávajúca, dlažba. Stav objektu: novostavba. Bezproblémové parkovanie. Cena 378 180 €

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle telefónu: Monika Pagáčová, 0907 373 255, prípadne na e-mail. adrese: pagacova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky