Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

CHYTÍ VÁS ZA SRDCE

Typ
Predaj
Okres
Humenné
Mesto
Ptičie
Ulica
verejná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
140 m2
Celková plocha
1316 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
23.11.2021
Aktualizované
23.11.2021
Cena 228 000,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

Ak snívate o bývaní v nádhernej novostavbe, ktorá rozlohou, riešením a použitím kvalitných materiálov sa radí medzi TOP nehnuteľnosti a k tomu ako bonus veľkorysý pozemok a prekrásná príroda, určite vaše srdčiečko zaplesá rovnako, ako to moje.

Na predaj a k okamžitému nasťahovaniu je pripravený rodinný dom - novostavba.
Bungalovov s garážou a zastrešenou priestranou terasov o celkovej veľkosti 180 m2 je postavený na pozemku o rozlohe 1316 m2.
Interiér tvorí krásna obývacia izba, elegantne spojená s kuchyňou, spáleň, dve detské izby, dve kúpeľne, technická miestnosť, špajza, priestranná predsieň, garáž a pochôdzný pôjd. Terasa, ktorá sa v letnom období stáva súčasťou obytnej plochy je celá zastrešená.
Tehlová stavba je zateplená, antracitové, plastové okná majú troj-sklennú výplň, krytina je prvotriednej kvality značky BRAMAC. Podlahové, plynové vykurovanie zabezpečuje absolutný komfort. O spríjemnenie počas zimných mesiacov sa postará krb. Dom je napojený na všetky inžinierské siete.
Na rozľahlom oplotenom pozemku je prestrešené statie pre dve autá, studňa, ktorá je využívaná na závlahu v záhrade a splachovanie vo WC, záhradný domček s grilom, solárna sprcha. Čelný plot pred domom je kombinácia murovaných stlpíkov a ťahokovu v modernej antracitovej farbe. Dve veľké brány sú posuvné. Veľkosť pozemku ponúka možnosť inštalácie bazéna, okrasnej a úžitkovej záhrady.
Lokalita v ktorej sa ponúkaná nehnuteľnosť nachádza je absolutne pokojná a tichá, obkolesená zeleňou lesov. Blízkosť hotela MERYS je ďalšou čerešničkou.
Všetky ďalšie informácie vám rada poskytnem pri obhliadke, ktorá sa uskutoční v nedeľu 28.11. 2021 v popoludňajších hodinách.
Uprednostnený bude klient s hotovosťou.

Som profesionálny realitný maklér pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom vašej nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.