Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 841 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Záhrada pre záhradný domček PRUSKÉ

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Mesto
Pruské
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
383 m2
Pridané
10.02.2020
Aktualizované
28.03.2020
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok s rozlohou 383 m2 v obci Pruské, na ktorom je vymurovaný základ pod záhradnú chatku. Na pozemku je elektrina, pri pozemku sa nachádza pitná pramenitá voda, ktorú využívajú aj obyvatelia obce. Kanalizácia sa dá riešiť malou žumpou, pre lepší komfort majiteľa. K pozemku vedú dve asfaltové príjazdové cesty. K pozemku patrí aj podiel prístupovej cesty 187 m2 a podiel 198 m2 pozemku pri kaplnke, ktorý sa nachádza nad pozemkom. Obec je s kompletnou občianskou vybavenosťou - potraviny, mäsiarstvo, záhradníctvo, autobusová zastávka, lekár atd.... Do centra obce je to cca peši 5 min. Záhrada je vhodná na pestovanie plodín, ako aj na oddych s rodinou.  Cena 15 900 €

Kontakt: Karin Trenčanová  0903 152 939     Email:  trencanova@vasereality.sk       ID: 178087

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky