Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Prirodzenosť je stále v móde a presvedčí vás o tom vznešený a zároveň praktický materiál

Redakcia Predajprenajom.sk - 20.07.2020 - 647
Vnímanie okolitej krásy prostredníctvom zraku je jedným z hlavných kritérií pri zariaďovaní nášho interiéru. Netreba ale zabúdať ani na hmat. O priaznivé dojmy a pôžitok sa predsa vo veľkej miere stará aj fyzický kontakt. Preto by ste mali pri navrhovaní interiéru myslieť aj na materiál obkladu, ktorý si zvolíte. Bude vám robiť spoločnosť niekoľko desiatok rokov, skrášľovať prostredie a zjednodušovať jeho využitie.

A práve prírodný travertín je jedným z tých povrchových materiálov, ktorému by ste mali  venovať pozornosť. Je vznešený a praktický, ideálny pre interiér bytu alebo exteriér vidieckeho domu.

Travertín je jedným z tých povrchových materiálov, s ktorým je možné získať nespočetné množstvo originálnych dekorácií a jednoducho vytvoriť v priestore nádych luxusu.

Materiál, ktorý zvýrazní krásu vášho domu

Travertín sa spravidla zamieňa s mramorom alebo vápencom. V skutočnosti ale zaujíma medzipolohu. Brúsením a leštením travertínu môžete získať aj povrch podobný štruktúre dreva alebo iného prírodného kameňa, ktorý sa dnes stáva v mnohých domácnostiach centrálnym prvkom interiéru.

Dôležité tiež je, že bez ohľadu na typ, farbu, tvar alebo veľkosť obkladovej platne nádhernej travertínovej dlažby, ktorú ste si vybrali, bude miestnosť vyzerať moderne a prirodzenejšie.

Luxus, ktorý vydrží roky

Travertín s rôznymi povrchmi, matný alebo lesklý, dokáže vašu kúpeľňu či akúkoľvek inú miestnosť v dome pretransformovať v jednom okamihu na krásne dizajnové interiérové štúdio. Pri výbere tejto dekorácie navyše nebudete potrebovať neustálu starostlivosť, pretože obklady z tohto materiálu v zásade dobre tolerujú akékoľvek podmienky. Odolávajú vode, vlhkosti a väčšiemu mechanickému tlaku.

Preto, ak ste namiesto dovolenky investovali toto leto do rekonštrukcie domu a renovácie jeho obkladu, neváhajte si vybrať túto nádheru. Prinesie vám radosť, krásu a pôžitok. Prehreje interiér a vytvorí pohodlie.

Zdroj obrázka:Photographee.eu/Shutterstock.com