Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
290 888 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Roman Pavl??ek
peterdarmo@maxareality.sk
0948 382 844

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelárske priestory v centre mesta Prievidza

Typ
Prenájom
Mesto
Prievidza
Mestská časť
Centrum
Ulica
Námestie Slobody
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
75 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Dobrý
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
04.05.2016
Aktualizované
04.05.2016
Cena 8,00 €/m2/mes.
Roman Pavl??ek HALO Reality
Kontaktovať makléra 0948 382 844

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v centre mesta Prievidza nachádzujúce sa priamo na Námestí Slobody. Kancelárie sú na 1. poschodí budovy, sú vo výmerach 15 m2, 19 m2 a 39 m2.  Na poschodí sa nachádzujú spoločné priestory ako kuchynka, WC, sklady. Cena je 8 €/m2/mesiac bez energií. Voľné ihneď. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0918 905 715, 0903 143 680 alebo na e-maile: peterdarmo@maxareality.sk. ID ponuky: 16629