Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Fazika
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Na predaj komerčné priestory Prievidza FM1285

Typ
Predaj
Mesto
Prievidza
Ulica
B. Björnsona
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
81 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
17.03.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 74 000,00 €
Miroslav Fazika BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav  a  BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj komerčné priestory v Prievidzi.Nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite na Starom sídlisku ulica B.Bjornsona, hneď vedľa Hotela Magura.Priestory pozostávajú zo vstupnej haly s veľkou rozlohou, so stropným bodovým osvetlením aj s prípravou na vodu v stene.Ďalšia miestnosť je oddelená veľkým vstupným otvorom, s možnosťou osadenia dvojkrídlových alebo zasúvacích dverí, s bodovým stropným osvetlením.Tretia menšia miestnosť, do ktorej sa vstupuje z najväčšej miestnosti, na možnosť využiť ako menšia kancelária, šatník a podobne.Vo štvrtej miestnosti sa nachádza prípojka na vodu, možnosť využitia na kuchynku.V priestore sa nachádza aj WC.Možnosť využitia aj na bývanie alebo na prevádzku, kancelárie, služby, kozmetika, nechtový dizajn, právne služby, skladové alebo obchodné priestory a iné prevádzky.Možnosť predelenia na viacero prevádzok, nízke náklady na prevádzky.Rozloha je 81 m2 a nachádzajú sa v podzemných priestoroch budovy.Odporúčanie makléra: priestory sa nachádzajú na frekventovanej ulici, veľká viditeľnosť prevádzky aj s možnosťou umiestnenia viditeľnej reklamy na zábradlie k vstupu do priestorov.Cena je 74 000 € a je konečná, neplatíte nič navyše.V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)- poistné poradenstvo / vybavenie poisteniaMožnosť platby v hotovosti aj na úver.Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.Web makléra: www.fazikamiroslav.skčíslo zákazky FM1285